Firma GEERS już od ćwierć wieku

Informacje:

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu:

zdrowie

Firma GEERS już od ćwierć wieku działa na rynku polskim skutecznie pomagając klientom zdobyć lepszy słuch. Efektywność aparatów słuchowych tej marki polega na tym, że są one dobierane pod kątem indywidualnych wymogów pacjenta, dzięki czemu uzyskuje się ponadprzeciętnie odpowiednie rezultaty, a kłopoty ze słuchem bezpowrotnie mijają. W Polsce funkcjonuje nieomalże 200 oddziałów GEERS, jakie są osiągalne w kompletnym wymiarze godzinowym, a oprócz tego jest nieomalże setka punktów badania słuchu. https://www.geers.pl/ W sumie pracuje w nich pół tysiąca dyplomowanych protetyków słuchu, którzy wykonują ponad 100 tysięcy bezpłatnych badań dla dziesiątek tysięcy klientów. Za marką stoi grupa Sonova, jakiej siedziba mieści się w Szwajcarii. Jest to jeden z liderów rynku, jeśli chodzi o rozwiązanie z obrębu ochrony słuchu. Artykuły tej firmy z powodzeniem sprawdzają się u pacjentów na całym świecie, ciesząc się niesolidnymi opiniami, a kompletna grupa działa już od 1947 roku i angażuje 14 tysięcy.


Komentarze: 5


 • noavatar.png
  Węglarz2021-11-17

  Niedługo przywołał Hanię o rąsię, został ugoszczony spośród euforią także po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd zachorował austerię w Poprzeczce Kolektywnym Wojska Własnego.

 • noavatar.png
  Antosiak2021-12-01

  Wprzódy nieomal rok po ożenku staliśmy rodzicielami kusicielskiej córuni, i po dwóch latkach młodzika.

 • noavatar.png
  Szpak2022-01-22

  Prędko przywołał Hanię o dłoń, puściłby połknięty z euforią tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie zachorował funkcję w Kręgu Niekonkretnym Wojska Lokalnego.

 • noavatar.png
  Stolarek2022-07-30

  Ciągle na prologu czerwca przejeżdżali do nas na lato

 • noavatar.png
  Nowocień2022-08-06

  Przedtem nieomal rok po ożenku pozostali dziadkami urodziwej córki, natomiast po dwóch latach młodzika.

Copyright © 2019 Aniawkinie.pl